تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - هرف نهایی ؛ جام پادشاهی
تبلیغات
»» هرف نهایی ؛ جام پادشاهی
رقابتهای لیگ به پایان رسیده است و بارسا دوازده روز آینده را بر روی بازی فینال جام حذفی در بیست و پنجم ماه می متمرکز خواهد شد. اولین تمرین آماده سازی، عصر روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

هدف اصلی بارسا در حال حاضر، فینال جام حذفی در ویسنته کالدرون و در برابر تیم اتلتیکو بیلبائو در 25 ماه مه است. بازیکنان در تمرینات سخت تلاش خواهند کرد تا با رسیدن به روز بزرگ، در بهترین شرایط آمادگی قرار گیرند. آنها پس از بازی شنبه شب در برابر بتیس در ورزشگاه ویلا مارین، دو روز استراحت اجباری داشتند و ساعت 7 بعد از ظهر روز سه شنبه در زمین تمرین حضور می یابند. سرجیو بوسکتس، راس ساعت 6، در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت خواهد کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

به غیر از جلسه روز سه شنبه تیم در روز های چهار شنبه (ساعت 11 قبل از ظهر) و پنچ شنبه (ساعت 7 بعد از ظهر) و جمعه (ساعت 11 قبل از ظهر) در سنت خوان دسپی تمرین خواهند کرد که تمام جلسات در پشت در های بسته انجام خواهد شد.

پپ گواردیولا هفته آینده نیز به تیم استراحت خواهد داد و تمرینات بار دیگر دوشنبه هفته آینده از سر گرفته خواهد شد. گواردیولا این نوید را داده است که هفته آماده سازی هیجان انگیزی قبل از فینال بزرگ در انتظار بازیکنان خواهد بود.

 نظر فراموش نشه 

نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب