تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - آخرین جلسه تمرین پیش از فینال جام حذفی
تبلیغات
»» آخرین جلسه تمرین پیش از فینال جام حذفی
اعضای تیم اصلی جلسه یکی مانده به آخر تمرین خود پیش از فینال جام حذفی جمعه را، صبح دیروز برگزار کردند. در این جلسه دو بازیکن از تیم جوانان به نام های سرخیو آیالا و برایان اولیوان نیز تیم را همراهی کردند. این آخرین جلسه تمرینی بود که در سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر قبل از عزیمت تیم به مادرید برای شرکت در بازی فینال، برگزار می شد. تمرین بعد از ظهر 5 شنبه در نیوکمپ برگزار خواهد شد.

تیم به رهبری جوزپ گواردیولا به تمرینات آماده سازی خود برای شرکت در فینال جمعه در برابر اتلتیک بیلبائو در ویسنته کالدرون ادامه می دهد. با در نظر گرفتن اینکه جلسه تمرین بعد از ظهر پنجشنبه در نیوکمپ برگزار خواهد شد، این آخرین تمرین تیم در سیوتات اسپورتیوا پیش از فینال محسوب می شود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

گواردیولا باز هم 4 بازیکن تیم ب یعنی مونتویا، بارترا، دوس سانتوس و تیو را - که تمام طول هفته با تیم به تمرین پرداخته بودند - در تمرینات تیم شرکت داد. وی علاوه بر این 4 بازیکن، 2 مدافع از تیم جوانان باشگاه بنام های سرخیو آیالا و برایان اولیوان را برای تقویت آماده سازی تیم، به تمرینات فراخواند.

آخرین جلسه تمرین، پنج شنبه در نیوکمپ

بازیکنان آخرین جلسه تمرینی خود پیش از فینال را ساعت 19:00 پنجشنبه در نیوکمپ و پشت درهای بسته برگزار خواهند کرد. تیم صبح جمعه به مادرید سفر می کند. پپ گواردیولا در پایان این جلسه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت خواهد کرد.

نظر فراموش نشه 

نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ پنجشنبه 4 خرداد 1391

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب