تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - مسی: «شروع با برد، اهمیت زیادی دارد».
تبلیغات
»» مسی: «شروع با برد، اهمیت زیادی دارد».
دسته: ورزشی
مهاجم آرژانتینی، مهمترین هدف را جنگیدن برای کسب تمامی عناوین می داند. او اعتماد به نفس بالا بازیکنان را عاملی مناسب برای ادامه داشتن راه کسب عناوین مختلف برای باشگاه می بیند.

مسابقه بعدی بارسا، سوپرجام اسپانیا و در برابر رئال مادرید از نظر مسی نسبتا دشوار تلقی می شود، چون حریف از تجربه بالایی برخوردار است.بازیکن برتر میدان در مسابقه دیشب، لئو مسی نام گرفت. لئو مسی پس از بازی دیشب و به ثمر رساندن دو گل با «ال مارکادور» مصاحبه ای انجام داد و گفت:«علی رغم حضور مربی جدید، ما همچنان روش و فلسفه گذشته را دنبال می کنیم». در رابطه با مسابقه و کسب سه امتیاز، مسی معتقد بود: «شروع کار با برد، بسیار مهم است». در باب اینکه ویلانووا قصد دارد با تیم برای تمامی عناوین بجنگد، او افزود: «ما تیمی هستیم که عهد کردیم برای کسب تمامی عناوین برای باشگاه تلاش کنیم. مانند همیشه در راه رسیدن به موفقیت، ما این را می خواهیم. گرفتن جام، هدف ویلانووا نیز می باشد. کاری دشوار است اما ما به تلاش خود ادامه می دهیم».

مانعی یه نام مادرید

پنجشنبه همین هفته، بارسا در سوپر جام اسپانیا در برابر رئال مادرید قرار می گیرد و مسی در این باره هشدار داد: «بازی دشواری خواهد بود چون حریف از تجربه بالایی برخوردار است». از نظر مسی، کلید فتح این بازی، همکاری فعال بازیکنان در به ثمر رساندن گل است. بازیساز و گلزن آبی اناری معتقد است که تمامی هم تیمی هایش بر این امر واقف اند چون مدت زیادی است که در کنار یکدیگر بازی می کنند و در تمرینات به آنچه که مد نظر است، می رسند.

این بازیکن قصد دارد همانگونه که در پیش فصل نشان داد، در تمام طول سال تیمش را همراهی کند: « احساس فوق العاده ای دارم؛ پس از مدتها توانستم تمام پیش فصل را در کنار تیم حضور داشته باشم».

تیو، الکسیس و سسک

مسی به تمجید از چند هم تیمی خود به صورت ویژه پرداخت. در ابتدا درباره تیو گفت: «ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم و من از توانایی های او آگاهم». نظر مسی در رابطه با سسک: «انطباق با فلسفه بارسا به هیچ عنوان برای او کار دشواری نبود». در ارتباط با الکسیس که یکسال را با تیم گذرانده، اشاره کرد: «او سال پیش که باید خود را باتیم تطبیق می داد، با کمی بدشانسی مواجه شد اما امسال گلهای زیادی را برای ما به ثمر خواهد رساند».

نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ دوشنبه 30 مرداد 1391

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب