تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - بازیکنان ممتاز بارسا در بازی مقابل رئال سوسیداد.
تبلیغات
»» بازیکنان ممتاز بارسا در بازی مقابل رئال سوسیداد.
دسته: ورزشی
بارسلونا در اولین بازی لالیگا مقابل رئال سوسیداد تلاش بسیار خوبی انجام داد، اما پیروزی با نتیجه 1-5 بدون نقش کلیدی لئو مسی، کریستین تیو، داوید ویا، کارلس پویول و تیتو ویلانووا ممکن نبود.

لئو مسی:

عجیب نیست بازیکنی که فصل پیش با 50 گل رکورد همیشگی گل های به ثمر رسیده در خانه را شکسته، در بازی دیشب نیز گلزنی کرده باشد. رقبا آگاه باشند که لئو مسی خود را آماده کرده است. این بازیکن آرژانتینی برای اولین بار در طی این سال ها موفق شد که در بازی های پیش فصل به طور کامل همراه باشگاه باشد.


کریستین تیو:

این بازیکن جوان فرصتی را که تیتو ویلانوا به وی داده بود از دست نداد. کریستین تیو، کابوس همیشگی دی لا بیا در سمت چپ زمین، نه تنها به زیبایی با بازیکنان با سابقه ای همچون مسی و ژاوی هماهنگ شد، بلکه در دفاع نیز به یوردی آلبا کمک کرد.
این بازیکن بارسا ب در کنار آزمایش براوو در موقعیت های مختلف، توپ را به مسی رساند و مسی نیز پس از پاسکاری با پدرو توپ را با ضربه ای محکم درون دروازه جای داد تا دومین گل بازی برای بارسا به ثبت برسد.

داوید ویا:

247 روز از زمانی که ال گواخه در بازی های رسمی تیمش حضور یافته بود می گذشت. آخرین باری که داوید ویا در لباس آبی اناری در رقابت ها حضور داشت، دسامبر گذشته در جام باشگاه های جهان و در بازی مقابل السد بود. این بازیکن به دلیل شکستگی استخوان درشت نی از بازی بیرون رفت. سرانجام ریکاوری خسته کننده این بازیکن به نتیجه رسید و او در بازی امشب به طور رسمی به نیوکمپ بازگشت. 7 دقیقه مانده به پایان بازی، ویا طی همکاری با آندرس اینیستا، توپ را با ضربه پای چپ درون دروازه براوو قرار داد. هنگامی که این مهاجم پیراهنش را درآورد تا پیراهن زیرینش را نشان دهد، بیش از 57000 تماشاچی حاضر در نیوکمپ به هیجان آمدند؛ پیراهنی که بر روی آن عکسی از خانواده اش به همراه نوشته ای با این مضمون قرار داشت: «بدون شما هرگز».

کارلس پویول:

ویا تنها بازیکنی نبود که پس از رهایی از مصدومیت در بازی امشب حضور یافت. نام کارلس پویول پس از ماه ها ریکاوری از مصدومیت در ترکیب اصلی تیم قرارداشت. کاپیتان بارسا با یک ضربه سر کرنری را که توسط ژاوی هرناندز ارسال شده بود به گل تبدیل کرد و اولین گل رسمی بارسا را در فصل 2012/13 به ثمر رساند. پویول در ابتدای نیمه دوم جای خود را به جرارد پیکه داد.

تیتو ویلانووا:

تیتو ویلانووا در پیروزی بارسلونا مقابل رئال سوسیداد با نتیجه 1-5 در آغاز لالیگا مربیگری این تیم را بر عهده داشت. مدت اندکی از زمانی که بارسا با قدرت فصل را شروع کرده است می گذرد. مخصوصا با توجه به این که پپ گواردیولا موفق به کسب 3 امتیاز آغاز فصل مقابل اسپورتینگ نشد. اما امشب متفاوت بود. این شب، شب چهره های جدید و آغاز های جدید بود. تغییر در مربیگری از گواردیولا به ویلانووا، و اجرای درخشان مربی جدید.


نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ پنجشنبه 2 شهریور 1391

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب