تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - ژاوی: «بازگشت ویا بهترین خبر این بازی بود.»
تبلیغات
»» ژاوی: «بازگشت ویا بهترین خبر این بازی بود.»
دسته: ورزشی
ژاوی هرناندز از بازگشت ویا خشنود است زیرا «او در طول ریکاوری زحمت بسیاری کشید.» ژاوی این نکته را نیز در نظر گرفت که «او اکنون در کنار ماست و به خوبی عمل می کند. او امشب یک گل به ثمر رساند.» کاپیتان دوم بارسا اهمیت کسب 3 امتیاز بازی امشب را متذکر شد و یادآوری کرد که بازیکنان بارسا باید «امید و هیجانشان را کاملا حفظ کنند.»

ژاوی هرناندز پس از پیروزی مقابل رئال سوسیداد (1-5) در بازی آغازین فصل گفت: «ما لالیگا را با موفقیت شروع کردیم.» این هافبک آبی و اناری افزود: «ما گام خوبی برداشتیم.» او همچنین متذکر شد که اکنون مربی جدیدی حضور دارد که «فلسفه اش با مربی پیشین یکسان است.» ژاوی ادامه داد «بازیکنان باید امید و هیجان خود را حفظ کنند. ما امسال تلاش می کنیم تا اهدافی را که سال پیش داشتیم به دست آوریم.»
ژاوی خاطر نشان کرد، سه امتیاز به دست آمده در اولین بازی لالیگا «بسیار مهم است.» کاپیتان دوم تیم در مورد بازی توضیح داد که تیم «به درستی بازی کرد.» اما او باور دارد که «بدون شک بهترین خبر بازگشت ویا است.» او افزود: «او اکنون در کنار ما است و به خوبی عمل می کند. او امشب یک گل به ثمر رساند.»

در ادامه نظرات بازیکنان را درمورد بازی می خوانیم.


پدرو:

«من خوشحالم زیرا برنده بازی بودیم و من یکی از گل ها را به ثمر رساندم و به تیم کمک کردم. احساس بسیار خوبی دارم، تیم در حال شروع بازی در سطح بالایی است و در مجموع، ما بسیار خوب بازی می کنیم. شروع فصل با این سبک و با حفظ فلسفه بارسا بسیار خوب است، من از پیروزی در بازی و نحوه بازی مان خوشنودم. این نتیجه خوبی است اما ما بازی های بسیاری پیش رو داریم. فصل شروع شده است و ما کار خود را انجام داده ایم؛ ما لالیگا را با موفقیت شروع کردیم. بازگشت ویا بهترین خبر این بازی است. او یک گل به ثمر رساند و حضورش در کنار ما بسیار لذت بخش است.»

آلوز:

«ما بسیار خوب بازی کردیم. بازی ما مقابل تیمی بسیار منسجم بود، ما در مسیر هدفمان قرار داشتیم و در مقابل گل آن ها به خوبی عکس العمل نشان دادیم. برای رقبایمان مهم است که بدانند ما این جا حضور داریم. ما می خواهیم پیشرفت کنیم و فوتبال خوبی ارائه دهیم.»

تیو:

«چیزی که برای من اهمیت بسیار دارد، این است که با بهترین بازیکنان دنیا بازی کنم.»

ماسکرانو (در توییتر):

«شروع بسیار خوبی برای فصل بود. ما باید به همین شیوه بازی ادامه دهیم.»

پیکه (در توییتر):

«همیشه مهم است که شروع لالیگا با پیروزی همراه باشد. من به خاطر این 3 امتیاز اولیه خوشحالم.»

پویول (در توییتر):

«من به خاطر پیروزی و این که ال گواخه گلی را به ثمر رساند خوشحالم.»

نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ پنجشنبه 2 شهریور 1391

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب