تبلیغات
آبی اناری های بارسلونا - آوریل ماهی سرنوشت ساز برای آبی و اناری ها
تبلیغات
»» آوریل ماهی سرنوشت ساز برای آبی و اناری ها
تیتو ویلانوا و مردانش وارد ماه آوریل شدند با علم به این که سرنوشتشان در لیگ قهرمانان و لالیگا در این ماه مشخص خواهد شد. تیم برای به دست آوردن قهرمانی لالیگا باید به مصاف تیم‌های مایورکا، ساراگوزا، لوانته و آتلتیک بیلبائو برود.

در حال حاضر که بازی های ملی‌ به پایان رسیده، تیتو ویلانوا و جوردی رورا در حال آماده سازی تیم برای بازی‌های تعیین کننده فصل هستند. بازیهایی که سرنوشت بارسا در لیگ قهرمانان و لالیگا را مشخص می‌کند. ماه آوریل مملو از بازی‌‌های مهم است؛ شش بازی‌ در لیگ و حداقل دو بازی‌ در لیگ قهرمانان. اگر بارسا PSG را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شکست دهد، پرونده بازی های بارسلونا در ماه آوریل با دیدارهای نیمه نهایی به پایان می رسد.

دایره ای قرمز به دور PSG 

آبی و اناریها از این روی آرامش را نخواهند دید. بعد بازی خارج از خانه شنبه مقابل سلتا، مسی، ژاوی و اینیستا و سایر بازیکنان به پایتخت فرانسه سفر خواهند کرد تا در دیدار خارج از خانه لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم پایانی در پارک دو پرانس حضور یابند. جایی‌ که باید به مصاف زلاتان ایبراهیمویچ، لاوتزی، پاستوره و هم تیمی‌های آنها بروند.

قهرمانی لالیگا، نزدیک ِ نزدیک

بعد از بازی در پاریس، بارسا دو مسابقه در هشت روز انجام خواهد داد؛ اولی‌ در لیگ ششم آوریل مقابل مایورکا در نیوکمپ و دومی‌ بازی برگشت مقابل PSG در روز دهم آوریل.

بعد از آن مردان تیتو ویلانوا به لارومردا می روند تا چهاردهم آوریل با ساراگوسا روبرو شوند. یک هفته بعد از آن، بارسا در خانه پذیرای لوانته خواهد بود و در نهایت دبیست و هشتم ماه، بارسلونا در سن مامس به مصاف بیلبائو خواهد رفت. با وجود این تعداد بازی سخت و هدف عالی بازیکنان برای قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا واضح است که جای آسایشی وجود ندارد!

احتمال حضور در نیمه نهایی

اگر چه برنامه بارسا در این ماه پر است، ولی تیم ممکن است دو مسابقه دیگر در آوریل انجام دهد. اگر بارسا پاریس سن ژرمن را در دو بازی رفت و برگشت از پیش رو بردارد، بازی خارج از خانه مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در تاریخ 23 یا 24 آوریل و بازی برگشت در روز 30 آپریل یا اول می خواهد بود. دیدار فینال هم برای 25 می برنامه ریزی شده است.

بازی های پیش روی بارسا در آوریل

30 مارس: سلتا - بارسا
2 آوریل: پاریس سن ژرمن - بارسا
6 اوریل: بارسا - مایورکا
10 آوریل: بارسا - پاریس سن ژرمن
14 آوریل: ساراگوسا - بارسا
21 آوریل: بارسا - لوانته
28 آوریل: بیلیائو - بارسا

نوشته شده توسط خبرگزار بیکار در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1392

نفر میگن که...()

»» تبلیغات
»» موضوعات وبلاگ
»» نویسندگان
»» دیگر امکانات
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

دریافت کد

ابزار وبلاگنویسان ابزار وب